خواص روغن شترمرغ

poster1   روغن شترمرغ

با رایحه ی آلوورا         آریاکن برای سلامت تن

محصولی 100% خالص و ارگانیک از شرکت آریاکن دارو

روغن شترمرغ آریاکن دارو به عنوان یک محصول مورد تایید وزارت بهداشت با بسته یندی باکیفیت مطلوب هم اکنون از طریق دارو خانه های کشور در دسترس بوده و قابل ذکر است که این محصول بنا بر توصیه پزشکان و متخصصان پوست مو به بسیاری از بیماران از طریق نسخه توصیه شده است . مجموعه ای کامل از امگای  3 و 6  و  9  که  اسید های  چرب ضروری مورد نیاز جهت ترمیم و نگهداری از پوست می باشند موجب گردیده تا  روغن  شترمرغ  آریاکن دارو به  عنوان یک ماده ارزشمند امروزه مطرح و مورد استفاده قرار گیرد. از جمله کاربرد های این روغن می توان به مواردی چون : ترمیم پوست های  آسیب دیده  در  سوختگی ها  و  جراحی ها،  ماده ای  موثر در درمان پیر پوستی ، موثر در کوفتگی های عضلانی و رفع درد مفاصل و … که می تواند اثر واقعی خود را در یک دوره زمانی منظم از مصرف نمایان سازد

اریا-کن-دارو4-پناهیبهترین و طبیعی ترین حالت دهنده ی موی سر و ضد شوره ، دارای قدرت ترمیم کنندگی و بازسازی سلولی پوست های آسیب دیده. مصرف دراز مدت سبب افزایش سرعت رشد مو و تقویت پوست سر شده و از ایجاد شوره و ریزش مو جلوگیری می کند. روغن شترمرغ 35-40% از سلول های بخواب رفته مو را تحریک کرده و با احیای این سلول ها سبب افزایش حجم مو می شود. بخاطر سطح بالای امگا3 ،6 و9در روغن شترمرغ ، نه تنها رشد مو بلکه فولیکول مو را نیز تحریک می کند.

آرتروز، هموروئید، روماتیسم، سیاتیک و ورم زانو، رگ به رگ شدن و پیچ خوردگی چین و چروک، ترمیم لکه ها و پوست ترک خورده، جای بخیه و سوختگی، آفتاب سوختگی، مرطوب کننده پوست، التیام التهاب های پوستی، خارش و خراشیدگی های سطحی، پسوریازیس، کشیدگی و دردهای عضلانی و مفصلی، گزیدگی حشرات، اگزما درماتیت، ترک لب، پینه و کبودشدگی.

تلفن مرکز پخش :66562564-66562805 -021